ورکشاپ بازیگری شبنم قلی خانی در مشهد

ساخت وبلاگ

کارگاه آموزشی بازیگری توسط شبنم قلی‌خانی در مشهد برگزار شد. براساس گزارشات ارائه شده توسط روابط عمومی مجموعه تصویر شرقی، این کارگاه سه روزه، با تمرکز بر خلق شخصیت در بازیگری مقابل دوربین، در روزهای ۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ توسط آموزشگاه بازیگری تصویر شرقی و موسسه جاودان کبیر در سینما اطلس مشهد برگزار شد.
بیش از ۳۰ نفر از علاقمندان به بازیگری در ورکشاپ بازیگری شبنم قلی خانی شرکت کردند و در طی سه روز، از تجربیات شبنم قلی‌خانی بهره بردند. در پایان دوره، هنرجویان موفق به دریافت گواهی پایان دوره با امضاء شبنم قلی‌خانی شدند. و برگزار کنندگان این دوره، این نوید را دادند که در آینده نزدیک، دوره پیشرفته‌ی این کارگاه با حضور شبنم قلی‌خانی مجدداً برگزار شود تا هنرجویان بتوانند مباحث پیشرفته را فراگیرند.

در مورد شبنم قلی خانی
شبنم قلی‌خانی، بازیگر، کارگردان و استاد تئاتر در دانشگاه تهران است. وی در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمد. با شروع فعالیت در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران در سال ۱۳۷۶، قدرت بازیگری خود را به نمایش گذاشت و با بازی در مجموعه‌های مختلف به شهرت رسید. او تاکنون جوایز متعددی را برای بازی در فیلم‌ها و مجموعه‌های مختلف کسب کرده است.

بین جوایز کسب شده توسط شبنم قلی‌خانی می‌توان به جایزه بهترین بازیگر زن از پلت‌فرم طلایی در جشنواره‌ای در روسیه در سال ۲۰۰۵، عنوان بهترین بازیگر زن تلویزیونی در سال ۱۳۹۵ به انتخاب مردم در برنامه تلویزیونی سین مثل سریال برای سریال هشت و نیم دقیقه و نامزدی بهترین بازیگر زن از تماشاگران شبکهٔ جام جم در ژانویه ۲۰۰۴ و دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن بخش داستانی بلند ملی در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی برای بازی در فیلم سینمایی بزرگراه اشاره کرد.


اهمیت شرکت هنرجویان بازیگری در ورکشاپ‌های بازیگران معروف
شرکت در ورکشاپ‌های بازیگری برای هنرجویان و بازیگران بازه کار، اهمیت فراوانی دارد. این ورکشاپ‌ها به شرکت‌کنندگان این امکان را می‌دهند که تجربیات ارزنده و تکنیک‌های بازیگری را از اساتید و مربیان با تجربه در این حوزه دریافت کنند. این کارگاه‌ها به هنرجویان کمک می‌کنند تا مهارت‌های بازیگری خود را بهبود بخشیده و در کنار آن، با افراد دیگری که در این کارگاه‌ها شرکت می‌کنند، آشنا شوند و شبکه‌ی ارتباطی خود را گسترش دهند.
همچنین با حضور در کارگاه‌های بازیگری، هنرجویان می‌توانند از تجربیات شخصی این افراد که ممکن است سال‌ها برای کسب آن زحمت کشیده باشند بهرمند گردند و از دیدگاه‌های بازیگران با سابقه استفاده کنند و بهبود قابل توجهی در بازیگری خود داشته باشند.

تصویر شرقی...
ما را در سایت تصویر شرقی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : امیری tasvirsharghi بازدید : 75 تاريخ : يکشنبه 14 خرداد 1402 ساعت: 20:01